Project Description

Bambus – dzianina naturalnie oddychająca

  • 80% bambus/20% bawełna – gramatura: 270 g/m2, szerokość: 188 cm
  • 80% bambus/20% bawełna – gramatura: 340 g/m2, szerokość: 180 cm
  • 80% bambus/20% bawełna organiczna – gramatura: 370 g/m2, szerokość: 180 cm

Producent dzianin dla dzieci

Dzięki zastosowaniu coraz bardziej popularnego na rynku bambusa dzianina jest naturalna i oddychająca, a po praniu błyskawicznie wysycha. Zimą daje przyjemne uczucie ciepła, a latem delikatnie chłodzi. Bambus słynie z doskonałych właściwości antybakteryjnych. Dzianina posiada certyfikat Oeko-Tex I Klasa, co oznacza potwierdzone badaniami bezpieczeństwo użytkowania przez niemowlęta i dzieci do 3. roku życia!

Pieluszki bambusowe – bezpieczna dzianina dla dzieci

Dzianiny z linii Eco są wykorzystywane również do produkcji naturalnych pieluch wielorazowych jako alternatywa dla tradycyjnych pieluszek jednorazowych. Wiemy, jak ważna dla wielu młodych rodziców jest ekologia. Dlatego przekazujemy w Wasze ręce przyjazny planecie materiał – dzianinę dla dzieci dedykowaną coraz bardziej poszukiwanym, ekologicznym pieluszkom wielorazowym w duchu idei zero waste. W 100% naturalny materiał od lokalnego, łódzkiego producenta dzianin, stworzony z myślą o zdrowiu i wygodzie dzieci.

Bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka, bez surowców pochodnych z ropy naftowej, takich jak poliester. Miękki i chłonny, przyjemny w dotyku. Wyłącznie naturalny kolor przędzy bambusowej i bawełnianej, bez chemicznych barwników. Bo bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

*   *   *

Minimum zamówienia hurtowego to 1 belka dzianiny, czyli w zależności od partii ok. 30-40 mb. Zanim zdecydujesz się na zakupy w atrakcyjnych cenach hurtowych  możesz wypróbować nasz bambus pieluszkowy na metry w sklepie internetowym (ceny detaliczne brutto) – poniżej wejście: