Project Description

Topowa polska dzianina

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Frotte strzyżona (welur)

  • 77% bawełna/23% PES  – 240 g/m2, 180 cm (gładka lub w paski)
  • 77% bambus/23% PES  – 240 g/m2, 180 cm
  • 100% bawełna                 – 240 g/m2, 180 cm

Uwaga! Możliwość wyprodukowania dzianiny z bawełny organicznej na indywidualne życzenie Klienta.

Frotte strzyżona, czyli delikatna dzianina frotte welur

Frotte strzyżona (znana również pod nazwą welur) dzięki swojej delikatnie wykończonej, bawełnianej powierzchni przypomina gładki aksamit. Dzianina frotte jest wyjątkowo miękka i niezwykle miła w dotyku. Odpowiednio przystrzyżone pętelki dają efekt klasycznie stonowanego połysku, który nadaje materiałowi eleganckiego charakteru.

Welur strzyżony – trwałość i jakość prosto od producenta dzianin Łódź

Nasza dzianina frotte jest wykonana z bawełny lub bambusa z domieszką poliestru, dzięki czemu jest przyjemna dla skóry i antyalergiczna, ale też wytrzymała. Optymalne proporcje wzmocnienia PES-em powodują, że welur strzyżony jest jednocześnie bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Z tego powodu często znajduje zastosowanie również w przemyśle obuwniczym – buty damskie i męskie powlekane eleganckim welurem cieszą się ogromną popularnością.

Do czego jeszcze najlepiej wykorzystać frotte strzyżoną? Ta dzianina świetnie sprawdza się do szycia bluz, dresów, sukienek, śpioszków, ubranek dla dzieci, dziecięcych przytulanek, ochraniaczy do łóżeczek, szlafroków, kocyków, poduszek, łapci.

*   *   *

Minimum zamówienia hurtowego to 1 belka dzianiny, czyli w zależności od partii ok. 35-40 mb. Zanim zdecydujesz się na zakupy w atrakcyjnych cenach hurtowych  możesz wypróbować nasz welur na metry w sklepie internetowym (ceny detaliczne brutto) – poniżej wejście:

Welur w sklepie internetowym